Inne


W tej kategorii znajdą Państwo produkty, które nie są wyrobami konopnymi, a są dostępne w naszej ofercie. Należą do nich:


Kolageny pitne

Kolageny pitne znajdujące się w naszej ofercie zostały precyzyjnie dopasowane do potrzeb sportowców, kobiet, wegetarian i wegan oraz osób, które potrzebują suplementów o wysokim stężeniu. Wszystkie kolageny wzbogacone są ekstraktami, pozyskiwanymi metodą ekstrakcji ultradźwiękowej, gwarantującej wyjątkową czystość. Produkty powstały na bazie naturalnego kolagenu rybiego, który świetnie uzupełnia białka, występujące w ludzkim organizmie. Poprawa wyglądu skóry, włosów i paznokci, znaczne wzmocnienie stawów, mięśni i kości i poprawa sprawności, to tylko niektóre z rezultatów, które możesz uzyskać.


E-papierosy jednorazowe

Proste w obsłudze urządzenie do palenia, które bez problemu zabierzesz ze sobą wszędzie. Nie musisz już pamiętać o takich rzeczach jak: ładowanie baterii, uzupełnianie liquidu, wymiana grzałek, czyszczenie urządzenia.

Do zakupu tylko w sklepie stacjonarnym.


Growkity

Growkit to gotowe zestawy z substratem zarośnięty grzybnią, która następnie można w pełni legalnie badać w Polsce, np. pod mikroskopem.

Wszystko to dla obecnych i przyszłych mykologów lub kolekcjonerów.

W Polsce nie można hodować grzybów psylocybinowych. Nie należy nawadniać grzybni, bo to może doprowadzić do wzrostu owocników, w których znajdują się substancje tj. psycloybina i psylocyna, które są nielegalne w Polsce. Nie zachęcamy do hodowli grzybów i zażywania substancji psychoaktywnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5