Suplementy diety


W tej kategorii znajdą Państwo produkty, które nie są wyrobami konopnymi, a są dostępne w naszej ofercie. Należą do nich suplementy diety w kroplach, suplementy diety w kapsułkach, suplementy diety w płynie i wiele innych!


Witaminy w kroplach

Kompleksy witamin w postaci kropli od Strong Herb. Naturalne suplementy diety, które uzupełniają naszą dietę w witaminy, konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Witaminy mają naukowo udowodniony korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Witaminy od Strong Herb to produkty clean label – czysty, prosty skład, bez zbędnych dodatków. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników łatwo rozpuszczalnych w ustach, te suplementy diety w kroplach posiadają jedną z najlepszych przyswajalności wśród dostępnych preparatów witaminowych na rynku.

Suplementy diety w kroplach wyprodukowane w Polsce, gdzie wszystkie procesy odbywają się w standardzie GMP/HACCP, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo stosowania produktów.


Kapsułki z ziołami

Suplementy diety w formie kapsułek od Strong Herb to zbiór naturalnych ekstraktów roślinnych. Staranny dobór składników pomaga na różne dolegliwości i problemy.

Kapsułki od Strong Herb to produkty clean label – czysty, prosty skład, bez zbędnych dodatków. Kompleksy przygotowywane z najwyższej jakości naturalny składników są bezpieczne oraz wykazują bardzo dobre działanie.

Suplementy diety wyprodukowane w Polsce, gdzie wszystkie procesy odbywają się w standardzie GMP/HACCP, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo stosowania produktów.


Kolageny pitne

Kolageny pitne znajdujące się w naszej ofercie zostały precyzyjnie dopasowane do potrzeb sportowców, kobiet, wegetarian i wegan oraz osób, które potrzebują suplementów o wysokim stężeniu. Wszystkie kolageny wzbogacone są ekstraktami, pozyskiwanymi metodą ekstrakcji ultradźwiękowej, gwarantującej wyjątkową czystość. Produkty powstały na bazie naturalnego kolagenu rybiego, który świetnie uzupełnia białka, występujące w ludzkim organizmie. Poprawa wyglądu skóry, włosów i paznokci, znaczne wzmocnienie stawów, mięśni i kości i poprawa sprawności, to tylko niektóre z rezultatów, które możesz uzyskać.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14