Green Out


Produkty Green Out to ekstrakty konopne o nietypowym działaniu. Dostępne są w płynnej postaci. Jest to idealna alternatywa nie tylko dla nowoczesnych rekreacyjnych konsumentów, ale również dla użytkowników, którzy nie tolerują gorzkawego posmaku oleju konopnego.

Nie sposób również nie wspomnieć o serii Pure – czyli czystym olejku, wzbogaconym profilem terpenowym najpopularniejszych odmian rekreacyjnych z holenderskich coffee shop’ów – takich jak Lemon Haze czy OG Kush. Produkty są ekstraktem o pełnym spektrum i nie są pozbawione jakichkolwiek substancji czynnych, czy kannabinoidów.

Sercem produktów niezmiennie jest olejek konopny o idealnych proporcjach kannabinoidów, terpenów oraz flawonoidów – zapewniający idealne działanie poprzez synergię naturalnych związków występujących w konopi, jak i idealne efekty terapeutyczne.

Green Out to w 100% naturalne, legalne produkty, o efektywnym i synergicznym działaniu substancji aktywnych. Pomogą zapewnić Ci stan relaksu oraz ulgę w występujących dolegliwościach.

CBD, czyli kannabidiol – w przeciwieństwie do tetrahydrokannabinol, inaczej THC, nie odurza, nie uzależnia oraz nie powoduje skutków ubocznych. W zależności od przyjmowanej dawki na dzień, CBD będzie wpływać na: lepszą jakość snu, stany zapalne, bóle głowy i migreny, huśtawki nastrojów, niepokój, stres, nudności, zaburzenia metaboliczne, objawy menopauzy,  przewlekłe bóle, stwardnienie rozsiane, autyzm, boreliozę, choroby autoimmunologiczne, zapalenia, zaburzenia lękowe, fibromialgię, depresję, choroby nowotworowe, epilepsję, schorzenia wątroby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9