Green Out


Suplementy diety Green Out od Dutch Therapy docenione są przez tysiące użytkowników ze względu na swoje niespotykane działanie. Wyjątkowe połączenie naturalnych związków konopnych, profili terpenowych tożsamych z odmianami rekreacyjnej marihuany, fitozwiązków i flawonoidów sprawia że formuła dostępna w produktach z serii Green Out® pozwala na doświadczenie stanu wyjątkowego relaksu, jakiego próżno szukać w jakichkolwiek konkurencyjnych produktach, zarówno w Polsce, jak i Europie.

Dostępne w ofercie absolutnie innowacyjne, wpisujące się w oczekiwania rynku i trendy, całkowicie legalne produkty konopne.

Niespotykane działanie legalnych konopi. Shoty konopne i ekstrakty Dutch Therapy z serii Green Out to wyjątkowe produkty niedostępne nigdzie indziej. Niespotykany efekt synergii, proporcje poszczególnych związków konopnych, świetny smak, wygodne dawkowanie oraz zastosowanie najlepszego na świecie ekstraktu konopnego, sprawia że nasze suplementy cieszą się największą popularnością wśród produktów konopnych.

Shoty konopne Green Out to innowacja wśród produktów konopnych. Najnowszy shot konopny posiada o 20% większą skuteczność niż jego poprzednicy. Olejek konopny, który oferujemy posiada minimalną zawartość aromatów, barwników oraz konserwantów. Olejek Green Out to nowość na europejskim rynku. W jego składzie znajdują się naturalne flawonoidy, fitokannabinoidy i terpeny.

Shoty konopne są legalną, działającą alternatywą dla produktów dostępnych na recepte. Stworzone z myślą nie tylko o skuteczności, ale także o przyjemności stosowania. Dzięki dodaniu aromatów smakowych dla wielu osób stanowią bardzo dobrą alternatywę dla palenia czy waporyzacji. Jedno opakowanie zawierające 100 ml wystarczy na 40 porcji. Zgodnie z zaleceniami stosujemy jedną porcję dziennie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie czeka na Ciebie suplement diety, który wspiera Twoje dobre samopoczucie. Odkryj moc naturalnych składników i dbaj o siebie w łatwy i przyjemny sposób. Zamów już dziś i dołącz do społeczności osób korzystających z korzyści Green Out!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16